Moda

Coachella 2016: ljudi koji su napravili show

Zbog nedostatka skokova u Kaliforniji, vratite se u slikama na najbolji izgled zvijezda prisutnih na 2016. izdanju poznatog festivala.

Alessandra Ambrosio. Instagram @alessandraambrosio

Alessandra Ambrosio. Instagram @alessandraambrosio

Emily Ratajkowski. Instagram @ emrata

Emily Ratajkowski. Instagram @ emrata

Vanessa Hudgens. Instagram @vanessahudgens

Reese Witherspoon. Instagram @ sutra

Katy Perry. Instagram @katyperry

Bella Hadid. Instagram @ bellahadid

Cindy Crawford. Instagram @cindycrawford

Kendall Jenner. Instagram @ kendalljenner

Kylie Jenner. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner. Instagram @kyliejenner

Rihanna i Courtney Love. Instagram @ courtneylove

Taylor Swift i Karlie Kloss. Instagram @karliekloss

Taylor Swift. Instagram @taylorswift

Taylor Swift. Instagram @taylorswift

Brooklyn Beckham. Instagram @brooklynbeckham

Ruby Rose. Instagram @ rubyrose

Zoë Kravitz. Instagram @zoeisabellakravitz

Zoë Kravitz. Instagram @zoeisabellakravitz

Chanel Iman. Instagram @chaneliman

Paris Hilton. Instagram @parishilton

Nisi bio u blizini Coachella ovaj vikend? Ni mi - mračna povijest proračuna - koja nas nije spriječila da pratimo događaj uživo na društvenim mrežama.

Zahvaljujući našim prijateljima ljudi, nismo izgubili pozadinu festivala!
Mora se reći da kada ste zvijezda, bilo je malo mjesta da se apsolutno vidite ovih posljednjih dva vikenda - čak i naše nacionalne slave su bile na sastanku - i da se vide možemo naravno reći poplava Instagram od autoportrete.

Što je rezervirano za nas Coachella Edition 2016? Kakve ideje izgleda tko za ovo ljeto?

Nije iznenađujuće, zvijezde su objavile svoje najljepše duge haljine i čari nakita gypsetteuses, Bez brige, kukičani vrh još uvijek ima dobre dane pred njim, kao što to dokazuje Alessandra Ambrosio, običan.

Taylor Swift, koja se ne kreta nigdje bez svog BFF-a Karlie Klossčudesa: bi li čarobnjak za ogrlice zamijenio vijenac? - da, pitanja koja treba raspravljati.

Govoreći o djevojčica, sestre Jenner očigledno su bili dio nje, a mikro vrh džem i duga kosa, da ne spominjem Rihanna vrlo stijena za Guns N 'Roses na strani Courtney Love.

Ali naš broj 1, to je Cindy Crawford : u 50, u mini kratkim trapericama i rešetkastom jaknom, vrh nema apsolutno ništa zavidjeti svojim mladim sestrama!

ČITAJ GORE:
Coachella 2016: 10 omiljenih izgleda uredničkog "
Francuzi u Coachelli: i oni su bili tamo!
Kako usvojiti festivalski izgled?

Pogledajte videozapis: ELDERS REAKCIJU NA MRAJU I NESOLJELJIVANJE U 2017 (danska televizijska televizija)

Popularni Postovi

Kategorija Moda, Sljedeći Članak

30 elegantnih odijela za mame koja će biti
Moda

30 elegantnih odijela za mame koja će biti

Očekujuće majke mogu se podijeliti između radosti prihvaćanja bebe i tuge odijevanja. Sve se mora mijenjati devet mjeseci ... Brzo se može iskušati da se stavi na trčanje, mašine i bezobraznu odjeću, ali koliko to kažem, moral se ozbiljno smanjuje. Jer da, možemo biti seksi i trudni!
Opširnije
15 boja i senzualnih tijela potpuno neodoljiva!
Moda

15 boja i senzualnih tijela potpuno neodoljiva!

Tijelo je još uvijek vrlo trendy ove sezone. Čipka i vezovi su plusići koji tijelo čine komad glamuroznog i seksi donjeg rublja. Želite li pepati? Odustani od bijele i crne! Kladite se na lijepe boje poput crvene, plave i gole. Nećete biti ti koji će biti zavedeni ... Čitati također: Želim ... šarenu čipku!
Opširnije
20 hlače koje pročistite siluetu
Moda

20 hlače koje pročistite siluetu

Ne želiš ići u teretanu? Razumijemo vas ... Zima nije idealna sezona za motiviranje sebe da se znoja u zatvorenom prostoru. Ali ako i dalje želimo biti na vrhu naše siluete? Mi varamo (malo) odabirom pravih rezova koji će nam poslušati našu liniju. Za profinjene noge slijedite ove savjete: crni, očito, vizualno razrješavaju.
Opširnije