Moda

Coachella 2016: ljudi koji su napravili show

Zbog nedostatka skokova u Kaliforniji, vratite se u slikama na najbolji izgled zvijezda prisutnih na 2016. izdanju poznatog festivala.

Alessandra Ambrosio. Instagram @alessandraambrosio

Alessandra Ambrosio. Instagram @alessandraambrosio

Emily Ratajkowski. Instagram @ emrata

Emily Ratajkowski. Instagram @ emrata

Vanessa Hudgens. Instagram @vanessahudgens

Reese Witherspoon. Instagram @ sutra

Katy Perry. Instagram @katyperry

Bella Hadid. Instagram @ bellahadid

Cindy Crawford. Instagram @cindycrawford

Kendall Jenner. Instagram @ kendalljenner

Kylie Jenner. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner. Instagram @kyliejenner

Rihanna i Courtney Love. Instagram @ courtneylove

Taylor Swift i Karlie Kloss. Instagram @karliekloss

Taylor Swift. Instagram @taylorswift

Taylor Swift. Instagram @taylorswift

Brooklyn Beckham. Instagram @brooklynbeckham

Ruby Rose. Instagram @ rubyrose

Zoë Kravitz. Instagram @zoeisabellakravitz

Zoë Kravitz. Instagram @zoeisabellakravitz

Chanel Iman. Instagram @chaneliman

Paris Hilton. Instagram @parishilton

Nisi bio u blizini Coachella ovaj vikend? Ni mi - mračna povijest proračuna - koja nas nije spriječila da pratimo događaj uživo na društvenim mrežama.

Zahvaljujući našim prijateljima ljudi, nismo izgubili pozadinu festivala!
Mora se reći da kada ste zvijezda, bilo je malo mjesta da se apsolutno vidite ovih posljednjih dva vikenda - čak i naše nacionalne slave su bile na sastanku - i da se vide možemo naravno reći poplava Instagram od autoportrete.

Što je rezervirano za nas Coachella Edition 2016? Kakve ideje izgleda tko za ovo ljeto?

Nije iznenađujuće, zvijezde su objavile svoje najljepše duge haljine i čari nakita gypsetteuses, Bez brige, kukičani vrh još uvijek ima dobre dane pred njim, kao što to dokazuje Alessandra Ambrosio, običan.

Taylor Swift, koja se ne kreta nigdje bez svog BFF-a Karlie Klossčudesa: bi li čarobnjak za ogrlice zamijenio vijenac? - da, pitanja koja treba raspravljati.

Govoreći o djevojčica, sestre Jenner očigledno su bili dio nje, a mikro vrh džem i duga kosa, da ne spominjem Rihanna vrlo stijena za Guns N 'Roses na strani Courtney Love.

Ali naš broj 1, to je Cindy Crawford : u 50, u mini kratkim trapericama i rešetkastom jaknom, vrh nema apsolutno ništa zavidjeti svojim mladim sestrama!

ČITAJ GORE:
Coachella 2016: 10 omiljenih izgleda uredničkog "
Francuzi u Coachelli: i oni su bili tamo!
Kako usvojiti festivalski izgled?

Pogledajte videozapis: ELDERS REAKCIJU NA MRAJU I NESOLJELJIVANJE U 2017 (danska televizijska televizija)

Popularni Postovi

Kategorija Moda, Sljedeći Članak

Modni objekt: mono naušnica
Moda

Modni objekt: mono naušnica

Kao što se vidi na pistama kao na ulici, nošenje jednoga naušnice izgleda demokratizirano. Mora se reći da je to daleko najkompaktniji trend koji smo ikada vidjeli. Kako ga usvojiti? Ovdje su naše tajne. Princip Kao što njegovo ime pokazuje sasvim jasno, nošenje mono ušiju sastoji se od nošenja samo jednog privjeska, na jednom uhu.
Opširnije
NRJ Glazbene nagrade: vrhovi i bokovi ljudi izgledaju
Moda

NRJ Glazbene nagrade: vrhovi i bokovi ljudi izgledaju

Prošle su subote održane NRJ Music Awards na Palais des Festivals u Cannesu. Svečanost, koju je predstavio Nikos Aliagas, cijenio je umjetnike koji su ove godine uspjeli izdvojiti glazbeno područje. Shy'm i g. Pokora veliki su pobjednici u Francuskoj, a Taylor Swift i Ed Sheeran osvojili su međunarodni naslov.
Opširnije